508 135 894 Pn-So 8:00 - 21:00
Jak długo efekty pozycjonowania pozostają po zakończenia pozycjonowania strony?

Jak długo efekty pozycjonowania pozostają po zakończenia pozycjonowania strony?

Często nasi Klienci pytają nas, czy jak przestaną pozycjonować stronę to, czy efekty pozostaną widoczne. Jeśli tak to jak długo. Zatem odpowiadamy. Zdecydowaną przewagą pozycjonowania strony w Warszawie i nie tylko jest to, że w odróżnieniu od reklam Google Adwords (Ads) jest to, że efekty pozostają. Niestety nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytania na jak długo. To zależy od branży i tego co nasza konkurencja robi w sprawie pozycjonowania.

Efekty pozycjonowania pozostają czasami latami.

Idealnym przykładem potwierdzającym to, że jak strona jest dobrze pozycjonowania, to efekty pozostają latami, jest nasz Klient „Sala zabaw JU-HU” z warszawskiego Targówka. Klient był pozycjonowany przez naszą Agencję SEO przez niecały rok. W czasie kiedy wybuchła pandemia koronawirusa w marcu 2020 roku Klient zadzwonił z informacją, że chce przestać pozycjonować stronę, ponieważ musi zamknąć salę zabaw i nie stać go na pozycjonowanie. W rezultacie od marca 2020 roku strona nie była przez nikogo pozycjonowana. Do dnia dzisiejszego pozycje w wyszukiwarce Google się nie zmieniły, co bardzo nas cieszy, ponieważ oznacza to, że wcześniej wykonaliśmy bardzo dobrą pracę jako firma pozycjonująca strony w Warszawie.

Aktualnie efekty pozycjonowania strony po kilku latach zakończenie pozycjonowania.

Wspomniany klient „Sala zabaw JU-HU” jest nadal na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google po wpisaniu fraz, na których mu najbardziej zależało:

  • sala zabaw Targówek
  • sala zabaw Bródno

 

Efekty pozycjonowania pozostają czasami latamiEfekty pozycjonowania po jakimś czasie

5/5 - 30 ocen

Dodaj komentarz

Close Menu